Jdi na obsah Jdi na menu
 


  
ROK 2017, 2016, 20152014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007

 

23.12.2012: se tradičně stavěl Vánoční stromeček :)

_________________________________________________________________________

23.12.2012: úspěchy Pavly Mezeiové v roce 2012: 

13.10.2012: ZKO Doudleby nad Orlicí: ZZO: Cardamine Panatax - 1. místo (55b/60)

8.7.2012: ZKO Častolovice: ZPU1: Cardamine Panatax - 1. místo (98b/100)

ZPU1: Daris Panatax - 2. místo (92b/100)

5.7.2012: ZKO Hronov: ZZO: Cardamine Panatax - 4. místo (57b/60)

 

2.6.2012: ZKO Kostelec nad Orlicí: ZVV1 bez obran: Cardamine Panatax - 2. místo

1.4.2012: ZKO Dvůr Králové nad Labem: Daris Panatax se stal chovným 2. třída chovnosti - bonitační kod 7KX1/ N

_________________________________________________________________________

2.12.2012: na agility závodech Mikulášské dvojzkoušky v Hradištku u Sadské se umístili Michaela Dvořáková a Corálek: 1. zkouška SA2 - 1. místo/21, 2. zkouška SA2 - 3. místo/21

_________________________________________________________________________

1.12.2012: se konalo Mikulášské hopsání

- zpráva z akce

výsledky

fotky na:

http://anebel.rajce.idnes.cz/1.12.2012_-_Probluz_-_Mikulasske_hopsani

http://husekmartin.rajce.idnes.cz/Mikulasske_hopsani_Probluz_1.12.2012

_________________________________________________________________________

17.11.2012: seznam výsledků Veroniky Tobolkové z agility závodů za rok 2012

_________________________________________________________________________

3.11.2012: na neoficiálních agility závodech "Dušičkové hopsání" v Nymburku se umístila Marcela Červená a Dixi a Vega: výsledky

_________________________________________________________________________

29.10.2012: seznam výsledků Martina Huška a Indy z agility závodů za rok 2012

_________________________________________________________________________

28.9.2012: na agility závodech Svatováclavské hopsání a malé MČR plemene KKCHS v Nymburce se umístily naše členky Lenka Bednářová a Bessy a Marcela Červená a Dixi a Vega: výsledky

_________________________________________________________________________

22.-23.9.2012: v tomto víkendu proběhly intenzivní tréninky pod Martinou Konečnou

_________________________________________________________________________

15.9.2012: jsme pořádali neoficiální závody v agility Podzimní jumpy

fotky na: http://probluz.rajce.idnes.cz/Probluz_-_Podzimni_jumpy/

- výsledky:  členové ZKO Probluz

_________________________________________________________________________

8.-9.9.2012: na Mistrovství České republiky mládeže 2012 v agility se umístili Michaela Dvořáková a Corálek: součet družstev 3.místo/14 + titul II. vicemistři ČR mládeže pro rok 2012 v kategorii small
_________________________________________________________________________

6-9.9.2012: v tomto termínu jsme pořádali Podzimní psí tábor Pecka

_________________________________________________________________________

1.9.2012: proběhl již XIII. ročník Voříškiády¨

fotoalbum: Voříškiáda 2012

_________________________________________________________________________

11.-12.8.2012: na agility závodech Táborský hopík v Chýnově u Tábora se umístili Michaela Dvořáková a Corálek: 1.zkouška SA1 - 2.místo/7, výborně, 2.zkouška SA1 - 2.místo/7, výborně, 3.zkouška SA1 - 2.místo/8, výborně, 4.zkouška SA1 - 2.místo/8, výborně

_________________________________________________________________________

25.6.2012: další ukázka výcviku členů ZKO Probluz proběhla na I. stupni ZŠ Nechanice

fotky na: http://cvicakprobluz.rajce.idnes.cz/Cvicak_v_ZS_Nechanice/

_________________________________________________________________________

23.6.2012: přátelská cykloakce Tajný výlet pod vedením Rudy Vohralíka nejen pro členy ZKO Probluz :)

fotky na: http://cvicakprobluz.rajce.idnes.cz/Tajny_vylet/

_________________________________________________________________________

15.6.2012: ukázka výcviku členů ZKO Probluz v rámci Dne zdraví na II. stupni ZŠ Nechanice

fotky na: http://cvicakprobluz.rajce.idnes.cz/Den_zdravi/

_________________________________________________________________________

9.-10.6.2012: v tomto termínu proběhly intenzivní tréninky pod Martinou Konečnou

_________________________________________________________________________

2.6.2012: v Sezemicích na agility závodech Hop sem hop tam se umístili Michaela Dvořáková a Corálek: Jumping - DIS, zkouška SA1 - 1.místo, výborně, agility- 13.místo

_________________________________________________________________________

26.5.2012: Třebechovické jumpingové hrátky - výsledky závodníků ze ZKO Probluz:

Začátečníci S
Bedřich Moder+Keny- jumping 1 - 7.místo, jumping 2 - 4.místo, hra - 4.místo
Lenka Bednářová+Besi - jumping 1 - 6.místo, jumping 2 - 6.místo, hra - 6.místo
Aneta Červená+Eimi - jumping 1- 5.místo, jumping 2 - 3.místo, hra - 3.místo

Začátečníci M
Martin Hušek+Indy -  jumping 1 - 2.místo, jumping 2 - 2.místo, hra - 1.místo
Aneta Červená+Vega - jumping 1 - 1.místo, jumping 2 - 1.místo, hra - 2.místo

Začátečníci L
Marcela Červená+Dixi - jumping 1 - 1.místo, jumping 2 - 2.místo
Monika Vondrusová+Lily - jumping 1 - 8.místo, jumping 2 - 9.místo, hra - 3.místo
Zdena Pávková+Megi - jumping 1 - 3.místo, jumping 2 - 5.místo, hra- 1.místo, 2. nejrychlejší tým hry napříč všemi vel.kategoriemi!

Pokročilí S
Michaela Dvořáková+Corálek - jumping 1 - 1.místo, jumping 2 - 2.místo, hra - 1.místo

Pokročilí L
Veronika Knill Fejglová+Azira - jumping 1 - 2.místo, jumping 2 - DIS, hra - 3.místo

_________________________________________________________________________

19.5.2012 jsme pořádali zkoušky MZŘ:

vedoucí zkoušek: Josef Kučera

rozhodčí: Markéra Dvořáková

- zkoušku úspěšně složili:

    • Mikulka Petr + Aida Holli ze Suché (NO) - APr2
    • Jaroslav Pleger + Holliday Hartis Bohemia (NO) - APr1
    • Pavla Mezeiová + Cardamine Panatax (NO) - UPr2
    • Aleš Marek + Conny Aritar Bastet (NO) - SPr1
    • Libor Skořepa + Baron z Rexovy Ohrady (NO) - IPO1
    • Pavel Svatoš + Aron Holli ze Suché (NO) - IPO1
    • Tomáš Kozák + Percival Tobani (NO) - BH

_________________________________________________________________________

13.5.2012: na Mistrovství ČR šeltií 2012 v Opatovicích soutěžili Michaela Dvořáková a Corálek: Agility jednotlivců- DIS, Jumping jednotlivců- DIS, Družstva- Mistři ČR šeltií v družstvech 2012

_________________________________________________________________________

11.-12.5.2012: v tomto termínu proběhly intenzivní tréninky pod Martinou Konečnou

_________________________________________________________________________

8.5.2012: jsme pořádali oficiální závody v agility Probluzský Fitmin Cup - rozhodčí Jaroslava Podmolová

- výsledky:

Jumping L,    Jumping M,    Jumping S

Zkoušky LA1,    Zkoušky MA1,    Zkoušky SA1

Zkoušky LA2,    Zkoušky MA2,    Zkoušky SA2

Zkoušky LA3,    Zkoušky MA3,    Zkoušky SA3

Zkoušky Veteráni,    Agility Veteráni

Agility L,    Agility M,    Agility S

fotky na: http://monca105.rajce.idnes.cz/Probluzsky_Fitmin_Cup_2.rocnik_-_8.5.2012/

_________________________________________________________________________

4.-8.5.2012: v tomto termínu proběhl Výcvikový tábor Pecka

_________________________________________________________________________

22.4.2012: na agility závodech Zvičinská jednička - Zdobín se umístili Michaela Dvořáková a Corálek: Zkouška SA1 - 4.místo, VD, 3,50 m/s, 1. jumping - 3.místo, 4,02 m/s, 2.jumping - 2.místo, 4,55 m/s, Součet jumpingů: 2.místo/14

_________________________________________________________________________

21.4.2012: se Kristýna Uhrová a Zak (Ali Gold z Labského ostrova) zúčastnili agi dvojzkoušek v Horních Počernicích: 1. zkouška - 4. místo, 1 odmítnutí, 2. zkouška - 1. místo, čistý běh, součet - 1. místo

_________________________________________________________________________

14.4.2012 proběhly zkoušky MZŘ:

vedoucí zkoušek: Václav Lehký

rozhodčí: Stanislav Ševčík

- zkoušku úspěšně složili:

    • Pavla Mezeiová + Cardamine Panatax (NO) - UPr1
    • Mikulková Jolana + Aida Holli ze Suché (NO) - BH
    • Jaroslav Pleger + Holliday Hartis Bohemia (NO) - BH
    • Aleš Marek + Conny Aritar Bastet (NO) - BH
    • Josef Kučera + Face z Korálky (RTW) - BH
    • Věra Šimáková + Excellent Erin Goldest Danubius (KV) - BH
    • Klára Babová + Falling Gold Star Haliba (BOC) - BH

_________________________________________________________________________

14.4.2012: se Kristýna Uhrová a Zak (Ali Gold z Labského ostrova) zúčastnili Jarních Hloubětínských dvojzkoušek: 1. zkouška - 1. místo, čistý běh, 2. zkouška - 1. místo, čistý běh, součet - 1. místo

_________________________________________________________________________

9.4.2012: jsme pořádali agility neoficiální Velikonoční závody pro začátečníky 

- fotky na:

http://niky-a-darwin.rajce.idnes.cz/9.4.2012_-_Velikonocni_neoficialky_Probluz

https://picasaweb.google.com/AgilityVelikonoceProbluzDuben2012_1Cast

https://picasaweb.google.com/AgilityVelikonoceProbluzDuben2012_2Cast

http://pavlako.rajce.idnes.cz/Velikonocni_neoficialni_zavody_v_agility_Probluz_foto_ja

http://pavlako.rajce.idnes.cz/Neoficialni_Velikonocni_zavody_Foto_Blanka

http://pavlako.rajce.idnes.cz/Neoficialni_Velikonocni_zavody_jumping_Foto_Blanka

http://pavlako.rajce.idnes.cz/neoficialni_Velikonocni_zavody_vyhlaseni_Foto_Blanka_ja

_________________________________________________________________________

25.3.2012: na agility závodech Opsion 024 v Hradci Králové se umístili Michaela Dvořáková a Corálek: Agility- DIS, Zkouška SA1 - 1.místo na Výborně, čistý běh, nejlepší čas, Jumping - 15.místo/28

_________________________________________________________________________

17.3.2012: na dvojzkouškách ve Svojeticích soutěžili Kristýna Uhrová a Zak (Ali Gold z Labského ostrova): kategorie MA1: 1. běh: 1. místo/12, 2. běh: 5. místo/12, celkově: 2. místo/12

_________________________________________________________________________

18.2.2012: jsme pořádali Halové závody v agility pro začátečníky - rozhodčí Michal Žehan

- umístění našich členů:

Jumping 1 SA, Jumping 2 SA (12 startujících týmů):
Dvořáková Michaela s Corálkem - 8.místo, 5.místo
Vejrová Veronika s Bertíkem - 5.místo, disk.
Moder Bedřich s Kenym - 3.místo, 3.místo
Červená Aneta s Eimy - 1.místo, 1.místo

Jumping 1 MA, Jumping 2 MA (5 startujících týmů):
Hušek Martin s Indym - 3.místo, 3.místo

Jumping 1 LA, Jumping 2 LA (9 startujících týmů):
Knill Fejglová Veronika s Azirou - 1.místo, 2.místo
Červená Aneta s Vegou - 3.místo, 6.místo
Pávková Zdena s Megy - 7.místo, 4.místo
Vondrusová Monika s Lily - 6.místo, 7.místo

- fotky na: http://martinhusek.rajce.idnes.cz/Agility_zavody_hala_-_unor_2012/