Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

ROK 2019, 2018, 2017, 2016, 20152014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007

 

II.ročník Memoriálu Stanislava Čabana

V sobotu 22.září 2007 se u nás na cvičišti konal 2. ročník Memoriálu Stranislava Čabana. Počasí bylo podzimní a mělo vliv i na účast. Na poslední chvíli se ráno před zahájením odhlásili 4 závodníci. Rozhodčími byli pánové Klapal - IPO a Prouza - ZVV. Figurovali pánové Adamec a Baťka. Začínalo se stopami obou zkušebních řádů. Stopy IPO3 byly našlápnuty na loukách za Nechanicemi, stopy ZVV1 a IPO1 u areálu ZKO. Následovala poslušnost ZVV1, IPO1 A IPO3. Počasí se umoudřilo, nepršelo, přestal foukat studený vítr a dokonce i občas vysvitlo sluníčko. Po poslušnosti se nastoupilo na obrany v pořadí jako na poslušnost. Pěknou obranu předvedla Iva Hloušková s fenkou BOM Axou.
Závod byl dobře připravený, jen škoda malé účasti. V kategorii IPO1 a IPO3 se zúčastnilo po třech týmech a v ZVV1 čtyři týmy. Umístění závodníci si odnesli hodnotné ceny (např. vítězové kategorií cyklistické kolo). Ceny předávala dcera pana Čabana paní Tajchmanová a vedoucí závodu pan Lehký.
Doufáme, že se v roce 2008 sejde více závodníků, kteří budou mít chuť si zazávodit a "změřit síly" se soupeři.
  
Výsledky závodu:

         ZVV1:

  • 1. místo I. Hloušková - BOM Axa
  • 2. místo A. Vohralíková - NO Bessy
  • 3. místo B. Dunda - NO Alan
  • 4. místo R. Vohralík - NO Akim

          IPO 1:

  • 1. místo L. Skořepa - NO Kerolain
  • 2. místo p. Málek - BOM Jasan
  • 3. místo - E. Dejmková - BOM Cessy

          IPO 3:

  • 1. místo J.Mikulka - dobrman Alex
  • 2. místo T. Michalička - NO Fin
  • 3. místo M.Tauchmanová - rotvajlerka Arbie

 _________________________________________________________________________

Voříškiáda

V sobotu 1.9.2007 se v areálu ZKO Dolní Přím - Probluz uskutečnil další ročník Voříškiády. Je to akce pro děti i dospělé na ukončení prázdnin. Výstava pejsků bez průkazu původu probíhala ve dvou kategoriích : o nejlepšího Voříška a největšího Šikulu. Následovaly ukázky z kynologických sportů, které předvedli členové naší oranizace. Viděli jsme sestavu společného cvičení, ukázky z obrany, agility a mondioringu. Po skončení ukázek ze psích sportů začaly soutěže pro děti. Na několika stanovištích si ověřily svoji šikovnost a vysoutěžily si spoustu dobrot a pěkných odměn. Během výstavy a ukázek byli dětem k dispozici malí koníci a po celé odpoledne a večer velká trampolína. K večernímu posezení hrála country kapela. Bylo to opravdu příjemné zakončení prázdnin.